Vedat Erol

Vedat Erol

İnsan Kaynakları Yönetimi ve Gelişimi alanında yüksek lisans yapmış olan Vedat Erol ‘As Leader’ Liderlik Okulunun kurucusu, liderlik ve yönetici gelişimi eğitimcisi, profesyonel lider koçu, takım koçu, yazar ve profesyonel konuşmacıdır.

Ortak yazarlığını yaptığı 5 kitabı bulunan Vedat Erol’un liderlik üzerine yazdığı 6. kitabı ‘Liderlik Yolculuğu” 2012 yılında yayınlanmış ve 2016 yılında üçüncü baskısını yapmıştır.

Uluslararası Koçluk Federasyonu sertifikalı (Master Certified Coach, MCC) ve (Adler Certified Professional Coach, ACPC) lider koçudur ve ORSC takım koçudur. Ayrıca Adler Central Europe liderlerindendir ve Türkiye de koçlar yetiştirmektedir.

Global koçluk şirketleri Coach Source'da Lider koçu olarak global şirketlerin liderleri ile koçluk çalışmaları yaparken aynı zamanda Türkiye de iş sahipleri, ulusal ve uluslar arası şirketlerin üst düzey yöneticilerine lider koçluğu ve takım koçluğu yapmaktadır.

Yönetici ve Liderlik eğitimcisi olarak da Uluslararası şirketlerle işbirliği içinde geliştirmiş olduğu 'Çevik Liderlik' (Agile Leadership), Hizmet Eden Liderlik 'Servant Leadership' ‘Leadership Journey’, ‘Manager As Leader’ gibi liderlik programları, liderlik alanında birçok şirketin yetenek yönetimi, lider yetiştirme programları için tercih edilmektedir. Bunların yanında, Tracom Group International ve Gordon Training International’ın master eğitimcisi olarak Türkiye de eğitimciler yetiştirmektedir.

Sevgi dolu, bilge bir yol gösterici, sürekli öğrenen, okuyan, yazan, farkına varan ve vardıran bir kişi olarak daha çok lidere hizmet etmeyi amaçlayan Vedat Erol bilginin ve sevginin sınırsızlığı, sonsuzluğu içinde iyilik ve doğruluk temel değerleri ile kendi liderlik yolculuğunada devam ederken işinin ve yaşamının liderliğini ele almak isteyenlere bunun yöntemlerini aktarmak için koçluğu ve takım koçluğunu bir araç olarak kullanmaktadır.

Eğitimci ve Koçlarımız

Vedat Erol

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

Oya Esgin Erol

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Meltem Kınacı

Eğitimci ve Profesyonel Koç, PCC

Utku İlik

Eğitimci ve Profesyonel Koç

As Leader

P : +90 (212) 270 82 92

M : +90 (533) 496 44 14

E : [email protected]