Hakkımızda

As Leader, Vedat Erol tarafından 2000 yılında kurulan, Tracom Group International, Gordon Training International ve EDAC gibi uluslararası iş ortaklıklarını başarıyla yürüten, Türk ve Anadolu kültürüne özgü liderlik modeli ve programları ile Vizyoner, Küresel Liderler ve Lider Takımlar yetiştiren butik bir liderlik okuludur.

Güçlü bir eğitimci ve lider koçu ekibiyle, 100’ü aşkın ulusal ve uluslararası büyük şirketin üst yönetim ve yönetim takımlarıyla gerçekleştirdiği pek çok başarılı programlar ile Vizyoner ve Küresel Liderliğin tohumlarını ekmiştir.

Eğitimci ve Koçlarımız

Vedat Erol

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

Oya Esgin Erol

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Meltem Kınacı

Eğitimci ve Profesyonel Koç, PCC

Utku İlik

Eğitimci ve Profesyonel Koç

İş Ortaklarımız

Gordon Training International

Gordon Training International

Gordon Training International dünya çapında bütün insanları iletişim ve çatışma yönetimi becerileri ile donatarak onların evde ve işte kalıcı ve etkili ilişkiler kurmalarını sağlamaya kendisini adamış bir kurumdur.

Tracom Group

Tracom Group

TRACOM, dünyaca tanınan ve kişiler arası ilişki becerileri kazandıran SOSYAL STİLLER Modeli TM’nin yaratıcısı olarak ün yapmıştır. Şirket kurucuları Dr. David W. Merrill ve Roger Reid, SOSYAL STİLLER Modeli TM’ni ilk olarak 1960’larda ortaya koymuşlardır.

Adler International Learning Central Europe

Adler International Learning Central Europe

Koçluk mesleğini bir “profesyonel” olarak yapmak isteyenler için Kanada’da ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından akredite edilen ilk program olan Adler International Learning, 2008 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

EDAC

EDAC

Liderlik Potansiyelinin Ölçümünde Dünya Markası EDAC, 1989’dan bu yana bilgisayar tabanlı analiz gelişiminde yer almakta ve bugün internette küresel bir ortak ağ üzerinden desteklenmektedir.

As Leader

P : +90 (212) 270 82 92

M : +90 (533) 496 44 14

E : [email protected]