Oya Esgin Erol

Oya Esgin Erol

As Leader Liderlik Okulu, Leadership Journey programının lider koçlarından olan Oya Erol, Etkili Anne-Baba Okulunun kurucusu ve koordinatörüdür. 2011 yılında ICF akredite Adler Central Europe, koçluk programlarını tamamlamıştır. MCI Global, Medikal Koçluk eğitimlerini bitirmiş Türkiye nin ilk Medikal koçlarındandır.

Gordon Training International tarafından yetkilendirilmiş, P.E.T. (Parent Effectiveness Training) Etkili Anne-Baba Eğitimcisidir. Anne-Baba, Çocuk ve aile içi iletişim konularına odaklanmış bir eğitimci ve koç olarak Etkili Anne-Baba Eğitimcinin Eğitimini vererek eğitimciler yetiştirmektedir. Oya Erol programlarını bitirmiş olduğu Optimum Denge, ODM Aile eğitimleriyle zenginleştirmektedir.

Çocukların yarınlarımız ve umutlarımız olduğu gerçeğinden yola çıkarak, Etkili Anne-Baba Okulu ile topluma çekirdekten başlayan farkındalık ve çatışma olmaksızın sevgi dolu bir yaşam kazandırma çabası içindedir. Sevgi ve güvenle büyüyen bireylerin neler başarabildikleri, nasıl bir dünya gerçekleştirdiklerini görmek onun motivasyon kaynağıdır.

İstanbul Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi mezunu olarak ilaç sektöründe yönetici olarak çalıştıktan sonra, 25 yıl eczane eczacılığı yapmıştır. Bu sırada kişiler arası iletişim ve özellikle çocuklar ile aileler üzerinde yaptığı çalışmalar ve bu konularda katıldığı eğitim ve sertifika programları sonucunda Etkili Anne-Baba Okulunu kurarak ve koordinatörlüğünü üstelenerek topluma hizmet etmeyi amaçlamıştır.

Evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Eğitimci ve Koçlarımız

Vedat Erol

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

Oya Esgin Erol

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Meltem Kınacı

Eğitimci ve Profesyonel Koç, PCC

Utku İlik

Eğitimci ve Profesyonel Koç

As Leader

P : +90 (212) 270 82 92

M : +90 (533) 496 44 14

E : [email protected]