Mine Balık

Mine Balık

As Leader Liderlik Okulu bünyesinde Liderlik Eğitimleri vermekte ve Lider Koçluğu yapmaktadır. Ayrıca Lider Gelişim Programı olan Leadership Journey Program Liderlerindendir. Adler International Learning mezunu profesyonel bir koçtur.

NLP Practitioner, Master Practitioner ve Zihin Haritalama , BobProctor Life Success Consultants, Koçluk sertifikaları bulunmaktadır. Eğiticinin eğitimi, yaratıcı drama eğitimi, şiddetsiz iletişim eğitimleri almıştır.

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Mezunudur. İş yaşamında Mali İşlerde Yöneticilik yapan Mine Balık, kişisel gelişim ile ilgili konulardaki gelişimine Üniversite döneminde başlamış, iş yaşamı paralelinde faaliyetlerini sürdürmüş ve pek çok seminere katılmıştır.

Kişilerin zannettiklerinden çok daha fazla potansiyele sahip oldukları anlayışını, tüm çalışanların fark etmesine destek olmak adına 2008 yılından itibaren kariyerine eğitmen ve profesyonel koç olarak devam etmektedir.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üniversite ve derneklerde pek çok eğitim ve seminer vermiştir.

Yönetici olarak çalıştığı uzun yıllar boyunca edindiği deneyimleri, aldığı eğitimler ile birleştirerek, kendini geliştirmek isteyen kişilere yolculuklarında eşlik etmekte kurumsal ve bireysel koçluk yapmaktadır.

Eğitimci ve Koçlarımız

Vedat Erol

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

Oya Esgin Erol

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Meltem Kınacı

Eğitimci ve Profesyonel Koç, PCC

Mine Balık

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Mehmet Altıoklar

Eğitimci ve Profesyonel Koç, PCC, ACPC

Utku İlik

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Dr. Kuthan Savaşçın

Eğitimci ve Değerlendirici

Burcu Alimdar

Eğitimci ve Profesyonel Koç

As Leader

P : +90 (212) 270 82 92

M : +90 (533) 496 44 14

E : info@asleader.com