H. Cenk Doğru

H. Cenk Doğru

As Leader Liderlik Okulu bünyesinde Liderlik Eğitimleri vermekte ve Lider Koçluğu yapmaktadır. Uluslararası Koçluk Federasyonu, PCC ünvanlı profesyonel bir koçtur.

Koçluk eğitimini ICF (International Coach Federation) tarafından onaylanmış bir koçluk okulu olan ADLER’den almıştır. ICF, EMCC (European Mentoring & Coaching Council) ve BUMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) üyesidir. BUMED bünyesinde son sınıf ve yüksek lisans öğrencilerine “Kişisel sosyal sorumluluk” projesi olarak gönüllü mentorluk yapmaktadır.

Koçluk eğitimleri yanısıra çok çeşitli uluslar arası liderlik eğitimleri (Frontline Leadership, Group Action – General Motors Training Center, Multi-cultural relationship management, Diversity management-ESSEC vb.) ve TA (Transactional Analysis) eğitimleri almıştır.

Cenk Doğru, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, yine aynı üniversitede Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Yüksek Lisans çalışmaları sırasında Mühendislik fakültesinde araştırma görevlisi olarak yer almış, daha sonra beyaz eşya ve ilaç sektörlerinde profesyonel kariyerine başlamıştır. 1989’da Otomotiv yan sanayii sektöründe, “Delphi Automotive Systems Türkiye” yapılanmasının kuruluşunda yer almış, organizasyonun üç fabrika ve 6000 kişiye ulaşan büyümesinde Lojistik, Kalite, Fabrika müdürlükleri görevlerinde bulunmuş, 2000-2007 arasında İnsan Kaynakları Direktörlüğü ve 2007-2013 yılları arasında Ülke Genel Müdürü olarak kariyerine devam etmiştir.

Eğitimci ve Koçlarımız

Vedat Erol

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

Oya Esgin Erol

Eğitimci, Lider Koçu

Aynur Darian

Eğitimci ve Lider Koçu, ACC

H. Cenk Doğru

Eğitimci, Profesyonel Koç, PCC

Meltem Kınacı

Eğitimci, Profesyonel Koç, PCC

Mine Balık

Eğitimci ve Lider Koçu

Mehmet Altıoklar

Eğitimci, Profesyonel Koç, PCC, ACPC

As Leader

P : +90 (212) 270 82 92

M : +90 (533) 496 44 14

E : [email protected]