Dr. Kuthan Savaşçın

Dr. Kuthan Savaşçın

Dr. Kuthan Savaşçın, As Leader bünyesinde değerlendirme, koçluk, eğitim ve gelişim alanlarında çalışmaktadır.

Öğrenmeyi ve öğretmeyi tutkuyla seven Dr. Kuthan Savaşçın, yöneticilere ve liderlere koçluk ve mentorluk vererek liderlerin gelişimine hizmet etmektedir. TÜV SÜD, SERCURA, SEDEX gibi firmaların adına ve onların normlarında social audit, inspection, personel eğitimi, yönetici eğitimi ve denetlemesi alanlarında yetkindir.

İlaç sanayinde satış, pazarlama ve stratejik planlama ile başlayan kariyeri 20 yılı aşkın süre farklı endüstrilerde ulusal ve uluslar arası kapsamda devam etmiştir. Katıldığı ve yönettiği takımlarda yeni ürün tanıtımları, yeni stratejiler geliştirilmesi, yeni pazarlama ve satış takımlarının kurulması gibi çeşitli görevler üstlenmiş, yenilikçi bakış açısını gerek bölgesel ürün geliştirilmesi gerekse değişen sistemlere cevap veren ürünlerin desteklenmesi içini kullanmıştır. 2003 yılında kariyerinde kazandığı deneyimlerini paylaşmak için pazarlama yönetim ve tanıtım stratejileri danışmanlığı yapan bir şirket kurmuş ve ürün yöneticiliği, tanıtım ve pazarlama yönetimi, personel stratejileri danışmanlığı, uluslararası şirket normları uyumluluğu eğitimi ve denetimi gibi konularda danışmanlık vermektedir.

Lisans eğitimine Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi-Matematik bölümünde başlayan Dr. Kuthan Savaşçın sonrasında aynı üniversitede Eczacılık fakültesini bitirmiştir. Doktorasını University College London’dan Toksikoloji bölümünden almıştır.

Eğitimci ve Koçlarımız

Vedat Erol

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

Oya Esgin Erol

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Meltem Kınacı

Eğitimci ve Profesyonel Koç, PCC

Utku İlik

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Dr. Kuthan Savaşçın

Eğitimci ve Değerlendirici

Burcu Alimdar

Eğitimci ve Profesyonel Koç

As Leader

P : +90 (212) 270 82 92

M : +90 (533) 496 44 14

E : [email protected]