Burcu Alimdar

Burcu Alimdar

As Leader Liderlik Okulu bünyesinde sosyal stiller, müşteri ilişkileri ve iletişim eğitimleri vermekte ve koçluk yapmaktadır.

18 yıllık kurumsal iş hayatının ardından eğitim ve koçluk alanlarındaki çalışmalarına başladı. Adler Central Europe, koçluk okulunda profesyonel koçluk eğitimi’ni tamamlayan Alimdar, transaksiyonel analiz temel ve ileri seviye eğitimlerini tamamladı. Gordon Training International tarafından Etkili Anne-Baba eğitici eğitimini tamamlayarak sertifikalandırılmıştır. Sosyal sorumluluk çalışmaları ile koçluğu birleştiren projelerde yer almakta, "Üniversite Öğrencilerine Gönüllü koçluk" projesine destek vermektedir. MEB Öğretmenim elimi tut projesinde gönüllü eğitmen olarak yer almaktadır.

İş hayatında TEB’de Çağrı Merkezi proje ekibi içerisinde ve Organizasyon ve İş Geliştirme Departmanı’nda görev aldı. Ardından Evita Tekstil’de İnsan Kaynakları Bölümü çeşitli fonksiyonlarında ve Tekstilbank’ta Organizasyon ve Projeler Grubu’nda çalıştı. Merkezi Operasyon, Eğitim Bölümü ve Proje Yönetim Ofisi gibi fonksiyonlarda görev aldı. Bankacılık ve oryantasyon eğitimleri verdi. Proje yönetim ofisinde İnsan Kaynakları Kıdemli Portföy Yöneticisi olarak İnsan Kaynakları fonksiyonlarına ait pek çok projeyi yönetti. Çevik dönüşüm eğitimleriyle birlikte product owner sertifikasını aldı. Akbank’taki görevlerinin yanında sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü çalışmalar lideriydi. Akbank Ekonomi Kahramanları programı ile 2 yıl boyunca ilköğretim 3 ve 4.sınıf öğrencilerine ekonomi eğitimi verdi. Pek çok anaokulu, hayvan barınakları, huzurevleri için gönüllü çalışmalara liderlik yaptı. Mentor koç olarak danışanlarına tecrübe aktarımı, rehberlik ve motivasyon sağladı.

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuş ve Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümünde yüksek lisans yapmıştır. İnsan kaynakları, eğitim, profesyonel koçluk, iş geliştirme, proje yönetimi ve çağrı merkezi gibi çalıştığı alanlarda liderlik, iletişim, planlama ve yönetim gelişmiş yetenek ve tecrübeleri ile heyecanla eğitimlerine devam etmektedir. Öğrenmeyi, bilgiyi paylaşmayı, yeni yerler görmeyi, yemek yapmayı ve değişimi tutkuyla sever. Bunları sanat ve estetikle buluşturmaya çalışır. 4 yıldır ebru sanatı ile ilgileniyor. Evli ve bir çocuk annesidir.

Eğitimci ve Koçlarımız

Vedat Erol

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

Oya Esgin Erol

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Meltem Kınacı

Eğitimci ve Profesyonel Koç, PCC

Utku İlik

Eğitimci ve Profesyonel Koç

Dr. Kuthan Savaşçın

Eğitimci ve Değerlendirici

Burcu Alimdar

Eğitimci ve Profesyonel Koç

As Leader

P : +90 (212) 270 82 92

M : +90 (533) 496 44 14

E : [email protected]