Aynur Darian

Aynur Darian

Aynur Darian, As Leader Liderlik Okulu bünyesinde Liderlik Eğitimleri tasarlamaya, Liderlik ve Takım Koçluğu Eğitimleri vermeye ve Profesyonel Lider Koçluğu yapmaya devam etmektedir. Ayrıca Lider Gelişim Programı olan Leadership Journey Program Liderlerindendir.

Etkili Anne Baba ( Gordon Training ,P.E.T ) ve Etkili Lider ( L.E.T. ) Eğitimcisi olan Aynur Darian Eğitimcinin Eğitimi, Medikal Koçluk Eğitimi ve pek çok bireysel gelişim eğitimlerine katılmıştır.

Koçluk alanında eğitimlerini ICF (International Coach Federation) tarafından onaylanmış bir koçluk okulu olan Adler International Learning Central Europe’ dan almış, akretide ( ACC) bir koçtur.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun olduktan Endüstriyel Kimya Option Programını da tamamlayarak kariyer yaşamına, ilaç sektörün de satış temsilciliği daha sonra Marketing Departmanında Ürün Müdürü ,Kıdemli Ürün Müdürü ve Bölüm Müdürü olarak devam etmiştir.

En büyük tutkusu öğrenmek ve kendinde varolanları paylaşmak olan Aynur Darian aynı zamanda Klinik Psikoloji Master Program öğrencisi olup, Bydarian isimli bloguyla yazdığı yazıları , kitaplarından parçaları okuyucularla buluşturmayı hedeflemektedir.

Seyahat etmek , yelken yapmak , gökyüzü fotoğrafları çekmek ve piyano çalmak en hoşlandığı hobilerdendir. Evli ve bir kız çocuk annesi olup, İstanbul’da ikamet etmektedir.

Eğitimci ve Koçlarımız

Vedat Erol

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

Oya Esgin Erol

Eğitimci, Lider Koçu

Aynur Darian

Eğitimci ve Lider Koçu, ACC

H. Cenk Doğru

Eğitimci, Profesyonel Koç, PCC

Meltem Kınacı

Eğitimci, Profesyonel Koç, PCC

Mine Balık

Eğitimci ve Lider Koçu

Mehmet Altıoklar

Eğitimci, Profesyonel Koç, PCC, ACPC

As Leader

P : +90 (212) 270 82 92

M : +90 (533) 496 44 14

E : [email protected]